Sinds enige tijd biedt Topfysiotherapie Schijndel in samenwerking met Echocentrum Schijndel een nieuwe dienst aan.
Op de locatie, Avantilaan 7 in Schijndel maken we echo`s van spieren, pezen en gewrichten. Dit zijn zowel statisch als bewegende beelden.
Veelgebruikte toepassingen zijn:
Vooral bij (acute) sportblessures kan het interessant zijn om te kijken of er schade is. Daarnaast is het mogelijk om inzicht te krijgen wat de prognose met betrekking tot het herstel gaat zijn.
Echografie wordt ingezet naast het sport- of manueel therapeutisch onderzoek en wordt in veel gevallen vergoed vanuit de aanvullende verzekering en kan gedaan worden zonder verwijzing van de huisarts.
Wil je meer inzicht in je klacht, gaat het herstel niet zoals verwacht of ben je gewoon nieuwsgierig wat wij kunnen betekenen? Stuur dan een mail naar info@echoschijndel.nl en wij nemen contact met u op.
Davy Aalbers, MSc. Manueel therapeut
of kijk op onze website